Отправьте заявку
Надішліть заявку зараз і отримаєте
персоналізоване пропозицію!

Відкриття рахунку в C.I.M. Banque

В останні роки в Європі стало можливо розміщувати рахунки без тривалих зволікань і багатопланових перевірок. Це актуально навіть для такої держави, як Швейцарія - однієї з найбільш відомих, престижних і респектабельних банківських юрисдикцій. За допомогою її структур можна надійно розміщувати кошти та зручно здійснювати щоденні ділові операції.

CIM Bank - приватна організація, яка входить в національну профільну асоціацію та надає широкий спектр послуг. Це один з найбільш популярних для зовнішніх інвесторів швейцарських банків. Він активно взаємодіє з онлайн-бізнесом (Форекс, торгівля, трейдинг і так далі) і міжнародними фірмами. Традиційний офшор не зможе оформити там рахунок, але виключення для БВО, Кайманових і Маршаллових островів, Панами, Белізу та інших подібних юрисдикцій роблять в індивідуальному порядку.

Для оншорних компаній банк надзвичайно зручний: він надає технологічний, ультрасучасний мобільний банкінг, з яким можна працювати в режимі 24/7 в реальному часі. CIM Banque випускає всі можливі карти і пропонує послуги персонального менеджменту.

Процедура відкриття рахунку

Щоб відкрити рахунок в цій надійній швейцарській структурі, потрібно дотриматись деяких вимог. Незалежно від заявника (корпоративна або приватна особа), процедура складається з таких етапів:

  • внесення мінімальної початкової суми - СІМ Банк обумовлює «поріг» в 5000 євро / американських доларів / швейцарських франків для фізосіб та 20 000 для компаній, кошти згодом зараховують на основний рахунок і ними можна вільно розпоряджатися;
  • збір необхідної документації та її нотаріальне завірення;
  • заповнення та підписання особисто заявником банківських форм, анкети;
  • подача всіх паперів в відділення - відкрити рахунок цілком можливо дистанційно, через представників (необхідна офіційна довіреність), не приїжджаючи в країну;
  • очікування рішення банку - «Прифінанс» допоможе мінімізувати його.

Вимог у CIM Bank до рахунків небагато. Вони мультивалютні, відкриваються безкоштовно, «залишок , що не згорає» залишок по всім їх видам становить 1000 доларів / євро / франків.

Необхідний пакет документів:

  • Фізособи-клієнти надають копії міжнародних паспортів із запевненням, комунальні квитанції, сторінки внутрішніх паспортів з адресою та інші папери за запитом банку.
  • Корпоративним заявникам CIM Banque знадобляться установча документація, сертифікати Good Standing і Incorporation (не старше року) і на акції. Також потрібні дані про дирекцію, керуючих і бенефіціарів - копії ідентифікаційних паперів, відомості про адресу, довіреності, рішення про призначення і так далі.

Співробітники консалтингової компанії «Прифінанс» завжди готові підтримати замовників і допомогти їм оформити рахунки в престижній юрисдикції.

 

УВАГА!
При покупке компании до 29 лютого,
открытие банковского счета
БЕСПЛАТНО!
6 простих кроків для покупки компанії:
Вибрати
країну
Вибрати
банк
Сплатити
будь-яким
зручним
способом
Реєстрація
компанії
Відкриття
банківського
рахунку
Відправка
документів
курєром DHL
Наші клієнти
AIDA MediaHCL Express OÜGrandmotorsSpeedtransBit.cobpay.ioFirelottoHeroБазис холдингВолга КапиталГорные вертолетыИнтекПитертурСоюзУгольСтрой Центр KickicoPayKassa
способи оплати
MasterCard
MasterCard
visa electron
visa electron
maestro
maestro
альфа банк
альфа банк
Western Union
Western Union
MoneyGram
MoneyGram
Skrill
Skrill
bitcoin
bitcoin
litecoin
litecoin
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
 
НАШІ ПАРТНЕРИ
 https://www.csob.cz/portal/people
https://www.cardpay.com/home
https://www.raiffeisen.ru/
https://www.swedbank.ee/business?language=RUS
http://www.ribbank.com/ru/o_banke
http://www.expobank.eu/rus
http://www.lpb.lv/ru/
https://www.rietumu.ru/
http://www.csas.cz/banka/nav/personal-finance-d00012487
http://www.mcb.mu/
https://europacbank.com
http://www.unicreditbulbank.bg/
https://bank.hangseng.com
https://www.credit-suisse.com
http://www.bmi.com.sc/
http://www.bankofsingapore.com/
https://www.cimbanque.com/
https://www.hellenicbank.com/
http://www.citadele.ee/ru/
Переключить на декстопную версию
Переключить на мобильную версию
замовити зворотний дзвінок
Отправьте заявку сейчас и мы обязательно перезвоним вам!

Отправьте заявку