Отправьте заявку
Надішліть заявку зараз і отримаєте
персоналізоване пропозицію!

Відкриття рахунку в Hellenic Bank

Кіпр - одна з найбільш зручних і популярних юрисдикцій для ведення міжнародного бізнесу. У ній може розмістити свої активи і створити рахунки як інтернет-компанія або офшор, так і традиційна торговельна або інвестиційна фірма. Банківський сектор острова дуже розвинений і вибір структур, в яких можна оформляти рахунки, вражає.

Hellenic Bank Cyprus - сучасна, велика і успішна фінансова установа, з яким співпрацюють багато представників вітчизняного бізнесу. Керувати рахунками можна за дорученням. У банку є безліч рішень для різного бізнесу і приватних цілей.

Особливості процедури

Для операційних рахунків Хелленік Банк не виставляє вимог щодо мінімального залишку, але на інвестиційних та ощадних він повинен бути не менше 250 тисяч євро.

Процедура складається з декількох етапів:

  • підготовка документації: її список варіюється від порядку створення рахунку - особисто або через представника;
  • відвідування представництва банку (або контакт з його представником, обов'язково в присутності бенефіціарів та розпорядників) і заповнення банківських форм, анкет, договорів, необхідних, щоб відкрити рахунок, зразків підписів і печаток компанії-заявника та її довірених осіб;
  • передача всіх документів і очікування рішення - щоб отримати всі реквізити, на це зазвичай потрібно не більше двох тижнів;
  • на внесення депозиту, що активує рахунок, після отримання реквізитів , а також на підключення через сайт Хелленік Банку на Кіпрі інтернет-управління за допомогою кодів йде не більше місяця.

Для приватних осіб необхідно підготувати ID-документацію та підтвердження місця проживання, а корпоративним клієнтам потрібно істотно більше паперів:

  • для самої компанії - оригінали та апостиль корпоративної документації, печатка, опис бізнесу (вільна форма, обов'язково вказати адресу фактичного ведення бізнесу);
  • для власників / бенефіціарів / дирекції / керуючих - оригінали посвідчень особистостей, підтвердження адрес (utility bills або подібні квитанції), банківські рекомендації (підтвердження наявності рахунків);
  • для відкриття без особистого приїзду на острів в Hellenic Bank додатково до вище перелічених паперів - ID-дані і рекомендаційний банківський лист на розпорядника, нотаріальне завірення повноважень.

Hellenic Bank відкриває рахунки в більш ніж 30 видах валют, пропонує інтернет-банкінг, випускає карти. Потрібно пам'ятати, що він залишає за собою право зажадати інформацію, яка підтверджує у вигляді інвойсів, договорів, відомостей про джерела коштів. З цим можна зіткнутися при відкритті рахунку і в процесі здійснення операцій, про що попереджає сайт Хелленік Банку на Кіпрі.


Щоб убезпечити себе, варто доручити процедуру оформлення компанії «Прифінанс». Ми давно і успішно працюємо з кіпрськими фінансовими інститутами і зможемо швидко і якісно завершити всі процедури.

УВАГА!
При покупке компании до 29 лютого,
открытие банковского счета
БЕСПЛАТНО!
6 простих кроків для покупки компанії:
Вибрати
країну
Вибрати
банк
Сплатити
будь-яким
зручним
способом
Реєстрація
компанії
Відкриття
банківського
рахунку
Відправка
документів
курєром DHL
Наші клієнти
AIDA MediaHCL Express OÜGrandmotorsSpeedtransBit.cobpay.ioFirelottoHeroБазис холдингВолга КапиталГорные вертолетыИнтекПитертурСоюзУгольСтрой Центр KickicoPayKassa
способи оплати
MasterCard
MasterCard
visa electron
visa electron
maestro
maestro
альфа банк
альфа банк
Western Union
Western Union
MoneyGram
MoneyGram
Skrill
Skrill
bitcoin
bitcoin
litecoin
litecoin
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
 
НАШІ ПАРТНЕРИ
 https://www.csob.cz/portal/people
https://www.cardpay.com/home
https://www.raiffeisen.ru/
https://www.swedbank.ee/business?language=RUS
http://www.ribbank.com/ru/o_banke
http://www.expobank.eu/rus
http://www.lpb.lv/ru/
https://www.rietumu.ru/
http://www.csas.cz/banka/nav/personal-finance-d00012487
http://www.mcb.mu/
https://europacbank.com
http://www.unicreditbulbank.bg/
https://bank.hangseng.com
https://www.credit-suisse.com
http://www.bmi.com.sc/
http://www.bankofsingapore.com/
https://www.cimbanque.com/
https://www.hellenicbank.com/
http://www.citadele.ee/ru/
Переключить на декстопную версию
Переключить на мобильную версию
замовити зворотний дзвінок
Отправьте заявку сейчас и мы обязательно перезвоним вам!

Отправьте заявку