Отправьте заявку
Надішліть заявку зараз і отримаєте
персоналізоване пропозицію!

Офшорні рахунки в іноземних банках

Все більше підприємців вивчають можливості відкриття в іноземних банках рахунків. Офшорні фінансові структури вигідні процентними ставками, правилами регулювання валютних операцій, вимогами до обліку і системами оподаткування. А риски набагато нижчі, ніж в національних системах.

Відкриття рахунку в офшорі ‒ процедура, що вимагає знання всіх нюансів обраного держави, і розібратися в них без допомоги експертів нелегко. У компанії «Прифінанс» надають підтримку на всіх етапах процедури. Досвідчені, кваліфіковані співробітники добре знаються на особливостях законодавства офшорів і допоможуть замовнику:

 • підібрати юрисдикцію і конкретну банківську організацію: в Сінгапурі, на Кіпрі, Швейцарії, Латвії і так далі;
 • визначити, яким буде рахунок: операційним (зручним для торгівлі), ощадним (він допоможе зберегти та примножити кошти) або інвестиційним;
 • зібрати і оформити пакет документації: підтвердити адресу, джерело походження коштів (при необхідності);
 • отримати кінцеві папери, карти і так далі.

 • Від замовника буде потрібно тільки надання паспорта (внутрішній, закордонний) і базові відомості ‒ ми надаємо підтримку, у тому числі, і в їх зборі.

  Консалтингова компанія «Прифінанс» пропонує своїм клієнтам професійну допомогу у відкритті і супроводі бізнесу. Ми зареєструємо компанію за межами України, допоможемо відкрити офшорний рахунок, оптимізувати податкові платежі, отримати посвідку на проживання - спектр послуг широкий. Співробітничавши з експертами «Прифінанс», ви гарантовано отримаєте професійну допомогу і рекомендації по ефективному веденню бізнесу, які тут же можна буде застосувати на практиці.

  Для чого може знадобитися рахунок в іноземному банку

  Міжнародні відносини, глобалізація в економіці, розвиток туризму і інші об'єктивні процеси привели до необхідності організації системи безготівкових розрахунків. Зважаючи на це виникає необхідність у відкритті банківських рахунків. Зробити це можна не лише на батьківщині, але і за кордоном. Відкриття рахунків в іноземних банках - один з основних і стратегічно важливих напрямів в діяльності «Прифінанс». Ми допоможемо вибрати оптимальну юрисдикцію, зібрати документи і отримати позитивне рішення від фінансово-кредитної установи.

  Рахунок в іноземному банку допоможе налагодити зовнішньоторговельну діяльність, дасть можливість оплачувати імпортні постачання без конвертації валют і валютного контролю, взаємодіяти з будь-якими країнами завдяки розвиненій системі кореспондентських стосунків і так далі.

  Європа

  Відкрити офшорний рахунок в Європі, співпрацюючи з «Прифінанс», досить просто. Наприклад, банки Кіпру дозволяють зробити це віддалено. Управління здійснюється за допомогою інтернет-банкінгу, факсу, телефону. Власник рахунку може оформити банківські карти в іноземних валютах.

  Швейцарія

  Це один з головних фінансових і, зокрема, банківських центрів світу. Тут акумульовано близько 30% світового капіталу. Фінансово-кредитні організації надають широкий спектр послуг, проводять різні операції з кореспондентами зі всього світу. У країні дотримуються банківська таємниця, діють лояльні закони для іноземців.

  Гонконг

  Це ще один великий центр зосередження капіталів, де можна відкрити рахунок за підтримки «Прифінанс». Міжнародний авторитет, стабільність банківської системи, відмінний сервіс та вигідне розташування стимулюють іноземців обслуговуватися в Гонконзі. Йому належить 9 позиція у світі за зовнішньоторговельними операціями. На думку експертів, це кращий фінансовий ринок світу.

  Латвія

  Відкриття рахунків в іноземних банках — процедура, вельми поширена на території Латвії. Тут створені привабливі умови, зокрема, гарантована конфіденційність. Банки Латвії залучають стабільністю, низькими комісіями і вигідними ставками за депозитами. При необхідності можна отримати консультації у російськомовних співробітників.

  Сейшели

  При виборі країни для відкриття рахунку бізнесмени враховують безліч факторів: розвиненість банківської системи, особливості валютного контролю, умови розкриття інформації і так далі. Аналізуючи їх, багато зупиняють вибір на Сейшелах. Це острівна держава з розвиненою банківською системою входить в список найбільш сприятливих юрисдикцій для відкриття офшорних рахунків. Сейшели можуть залучити іноземний капітал завдяки лояльному законодавства, широкого спектру банківських послуг і наявності розвиненої мережі кореспондентських відносин. В місцевих банках іноземці можуть відкрити не тільки поточні, але й інші рахунки до запитання, депозитні), оформити дебетові і кредитні картки.

  Сейшели — одна з тих держав, зі специфікою яких добре знайомі співробітники «Прифінанс». Ми надаємо підтримку у відкритті будь-якого рахунку і виборі найбільш підходящого установи. Наші експерти враховують особливості діяльності фірм, вимоги клієнтів, надійність фінансово-кредитних установ, умови і варіанти відкриття, обслуговування рахунків. Діючи в інтересах клієнтів, ми створюємо міцний фундамент для розвитку бізнесу, виходу компаній на міжнародні ринки, зростання їхнього авторитету в очах партнерів і кредиторів.

  Переваги співпраці з «Прифінанс»

  Наші фахівці володіють досвідом і знаннями, необхідними для супроводу клієнтів на всіх етапах виходу на міжнародні ринки. Ми допоможемо вести діяльність і здійснювати безготівкові розрахунки в одній із закордонних юрисдикцій, що дасть очевидні вигоди:

  • Конфіденційність. Інформація про вклади, об'єми фінансових надходжень і рух коштів - банківська таємниця. Клієнтам не доведеться розкривати її.
  • Вигідні умови. Комісії невеликі, а процедура відкриття рахунку при правильній підготовці і подачі паперів - проста (це візьмуть на себе співробітники «Прифінанс»). Зарубіжні банки не пред'являють строгі вимоги до обороту, залишків; у більшості юрисдикцій відсутній валютний контроль.
  • Захист від економічних і фінансових ризиків. Вибираючи стабільний банк, клієнти оберігають себе від ризиків інфляції, курсових коливань і втрати капіталу.
  • Фахівці компанії «Прифінанс» забезпечать грамотний підхід, оперативну реакцію на запити замовників і повну відповідність закону.


  НАШІ ПАРТНЕРИ
   https://www.csob.cz/portal/people
  https://www.cardpay.com/home
  https://www.raiffeisen.ru/
  https://www.swedbank.ee/business?language=RUS
  http://www.ribbank.com/ru/o_banke
  http://www.expobank.eu/rus
  http://www.lpb.lv/ru/
  https://www.rietumu.ru/
  http://www.csas.cz/banka/nav/personal-finance-d00012487
  http://www.mcb.mu/
  https://europacbank.com
  http://www.unicreditbulbank.bg/
  https://bank.hangseng.com
  https://www.credit-suisse.com
  http://www.bmi.com.sc/
  http://www.bankofsingapore.com/
  https://www.cimbanque.com/
  https://www.hellenicbank.com/
  http://www.citadele.ee/ru/
  Переключить на декстопную версию
  Переключить на мобильную версию
  замовити зворотний дзвінок
  Отправьте заявку сейчас и мы обязательно перезвоним вам!

  Отправьте заявку